Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Działki Bielnik Drugi – ogłoszenia sprzedaży i wynajmu działek na Warmii i Mazurach

11 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

49 000 zł1 053 m² 47 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka na sprzedaż Bielnik Drugi, gm. Elbląg Powierzchnia: 1053 m (0,1053 ha). Przeznaczenie: częściowo zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna, częściowo tereny rolnicze. Jeśli marzysz o domu.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w okolicy

Działka Niedźwiedzica

Niedźwiedzica(Bielnik Drugi + 24 km)

190 000 zł3 101 m² 61,27 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Atuty Miejscowy Plan Zagospodarowania Przestrzennego Bardzo Duża.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana przy lesie Kobyla Kępa

Kobyla Kępa(Bielnik Drugi + 17 km)

250 000 zł2 300 m² 108,70 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Kobyla Kępa, gmina Sztutowo Na sprzedaż dwie atrakcyjne działki inwestycyjne położone w malowniczej miejscowości Kobyla Kępa w gminie Sztutowo w spokojnej, zielonej okolicy, nieopodal.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolna z dojazdem asfaltowym Markusy

Markusy(Bielnik Drugi + 17 km)

355 000 zł54 550 m² 6,51 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Ogłoszenie Sprzedaży Działki Rolnej Działka rolna o powierzchni 5,45 ha, położona w miejscowości Zwierzno, gmina Markusy. Działka składa się z 3,42 ha gruntów klasy III oraz 1,50 ha.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana z linią brzegową Kąty Rybackie

Kąty Rybackie(Bielnik Drugi + 18 km)

1 972 850 zł2 321 m² 850 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta na wyłączność - Oferta Tylko w naszym Biurze Kupujący nie ponosi kosztów obsługi Biura Nieruchomości Nieruchomość gruntowa - działka dla Inwestora / Dewelopera - świetna lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Przezmark

Przezmark(Bielnik Drugi + 15 km)

150 000 zł1 501 m² 99,93 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Oferta Działka budowlana 1501 m w Przezmarku blisko Elbląga. Podstawowe informacje: - powierzchnia: 1501 m - Rodzaj: działka budowlana z warunkami zabudowy - Kształt: regularny - Media:.

Szczegóły ogłoszenia

Działka, ul. Zielona

Przebrno,Krynica Morska(Bielnik Drugi + 23 km)

1 518 000 zł5 060 m² 300 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Marzysz o stworzeniu własnego miejsca w przepięknej Krynicy Morskiej? Wyjątkowa działka czeka na Ciebie! To malownicze miejsce z dostępem do wszystkich mediów, gdzie możesz zbudować.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolna przy lesie Stegny

Stegny(Bielnik Drugi + 25 km)

1 570 000 zł224 802 m² 7 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Działka rolna w miejscowości Stegny, gmina Pasłęk. Nieruchomość gruntowa ma powierzchnię 22,48 ha. Klasa ziemi głównie psiv 18,3 ha oraz psvi 2,13 ha. W sąsiedztwie lasy, łąki,.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana przy lesie, ul. Gdańska

Jantar(Bielnik Drugi + 25 km)

385 000 zł1 097 m² 350,96 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Działka 546/6 - ostatnia dostępna W tej lokalizacji Na sprzedaż ostatnia dostępna działka z atrakcyjnego kompleksu gruntów położonych w nadmorskiej miejscowości Jantar, jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana przy lesie, ul. Gdańska

Stegna(Bielnik Drugi + 21 km)

313 250 zł1 253 m² 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Lokalizacja: stegna dzięki atrakcyjnemu położeniu, wyjątkowemu mikroklimatowi i wspaniałym krajobrazom jest idealnym miejscem do wypoczynku. Jest to jeden z najchętniej odwiedzanych.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Janowo

Janowo(Bielnik Drugi + 3 km)

225 000 zł2 998 m² 75,05 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Nowa atrakcyjna cena - działka janowo Działka o pow. 2998m2 położona w miejscowości Janowo k/elbląga ( dojazd od ul. Radomskiej lub Kazimierzowa) Atrakcyjna lokalizacja ( 6km do centrum).

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka rolno-budowlana Bielnik Drugi

Bielnik Drugi,warmińsko-mazurskie

75 000 zł1 053 m² 71 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka na sprzedaż (bielnik Drugi) Jeśli w najbliższym czasie planujesz wybudować swój wymarzony dom to dobrze trafiłeś. Sprzedam działkę budowlano -rolną w malowniczej miejscowości.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij